....پیامک 300048660000357 با ما در ارتباط باشید ....پیامک 300048660000357 با ما در ارتباط باشید ....پیامک 300048660000357 با ما در ارتباط باشید
X
تبلیغات
زولا
 
بصیرباش
الا و لا یحمل هذا العلم الا اهل البصر و الصبر
                                                                 
ارتباط با ما
  • پیامک : 30004866000357
      رایاننامه:basirbash90@gmail.com
نویسندگان
پیوندها
آمار وبلاگ
شنبه 13 اسفند 1390 :: 19:15 ::  نویسنده : سعید
خدا رحمت کند پدر و مادر کسانی را که در ورای نتیجه انتخابات، بحث «پیروزی گفتمان» را مطرح کرده اند. لذا اگر نامزدهای «جبهه چیزنا» به مجلس راه نیافتند، با کمال وقاحت، ادعا می کنیم «گفتمان چیزنا» در انتخابات پیروز شده! و این را هم ارواح عمه مان، خواهیم گفت که ما در انتخابات، مکلف به تکلیف بودیم، نه نتیجه! کی به کیه؟! یعنی این را نگیم، دیگه چی باید بگیم؟!
به گزارش خبرگزاری چیزنا، مدیرعامل این غول خبرپراکنی، ضمن بیان مطلب فوق، خاطرنشان کرد: برنده اصلی انتخابات 12 اسفند 90 دشمنان ملت ایران هستند که با یک سیلی سخت، همچنان صورت خود را سرخ نگه داشته اند!! وی به فضیلت سرخ نگه داشتن صورت، توسط سیلی سخت ملت ایران اشاره کرد و با طرح این سؤال که؛ «در کجای قرآن آمده که ملت ایران باید دم به ساعت، یعنی هنوز اثر سیلی 22 بهمن پاک نشده، سیلی سخت دیگری در روز 12 اسفند به دشمن بزند؟!» بیان داشت: آرای ملت ایران، از یک طرف، درون صندوق ریخته می شود و از طرف دیگر، به دهان جبهه استکبار، مشت محکم می زند، که خود این مسئله بیانگر تقلب در انتخابات است!!

آقای چیز با انتقاد شدید از کارکرد 2گانه رأی با شکوه ملت ایران در روز جمعه افزود: اجر اجیرشدگان تحریم، نزد شیطان بزرگ، محفوظ است!! وی ضمن دعوت از همه گروه ها به رعایت قانون، ادامه داد: معلوم نیست ملت ایران می خواهد برای خودش مجلس تشکیل دهد، یا برای جبهه استکبار، مجلس عزا درست کند؟! این منافق از خدا بی خبر، طولانی بودن صفوف به هم فشرده رای گیری در نظام جمهوری اسلامی را «مشکوک» دانست و در حالی که عصبانی به نظر می ر سید، گفت: طولانی بودن صف رأی، نشان دهنده تأخیر در رسیدن به اهداف چشم انداز است!!
ریاست خبرگزاری چیزنا در فراز دیگری از سخنانش، به ماجرای تحریم همه پرسی 12 فروردین 58 توسط برخی گروهک ها پرداخت و گفت: آن روزها امت حزب الله، این شعار را علیه منافقین، دست گرفته بودند؛ «هر کی که رأی نداده، حق نظر نداره»، اما الان حکایت حاجی انا شریک، خط نفاق جدید می تواند با وقاحت مثال زدنی خود، ادعا کند که اصلاً انتخابات 12 اسفند 58 را تحریم نکرده!!
مدیر مسئول خبرگزاری چیزنا در بخش دیگری از سخنانش، با اشاره به رسوایی بزرگ تحریم کنندگان انتخابات، گفت: تا آنجا که ما آقای خاتمی را می شناسیم، تحریم یا عدم تحریم انتخابات توسط ایشان، به میزان مشارکت مردم، بستگی عجیب و غریبی دارد!! آقای چیز افزود: اگر مشارکت در مرز 60 درصد قرار گرفت، ایشان حتماً در انتخابات شرکت کرده، اما آمدیم و مشارکت از مرز 60 درصد هم بالاتر رفت، نتیجه می گیریم ایشان 2 بار در انتخابات شرکت کرده!! آقای چیز در عین حال به کسانی که تخم مرغ تحریم را در سبد جنبش گذاشتند، گفت: آیا اگر حرف نزنید، کسی به شما لال می گوید؟!
ریاست بزرگ ترین بنگاه خبر پراکنی خاورمیانه در پایان سخنانش، به سؤالات خبرنگاران پاسخ داد.
وی در پاسخ به سؤال خبرنگار روزنامه کیهان که پرسیده بود؛ «بالاخره آیا در انتخابات، شرکت کردید یا نه؟» گفت: اگر مرحوم مدرس، معتقد بود که دیانتش عین سیاستش است، ما اما پرروتر از این حرف ها هستیم و شعارمان این است؛ تحریم ما عین مشارکت ما، و مشارکت ما عین وقاحت ماست!!
آقای چیز در پاسخ به سؤال خبرنگار آساهی، ضمن فحاشی علیه اپوزیسیون خارج نشین، بیان داشت: مرتیکه های نمک به حرام، آنقدر خام رفتار می کنند که انگار «منافق اولی» هستند!!
«آرملیا- خبرنگار چیزنا»