....پیامک 300048660000357 با ما در ارتباط باشید ....پیامک 300048660000357 با ما در ارتباط باشید ....پیامک 300048660000357 با ما در ارتباط باشید
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
 
بصیرباش
الا و لا یحمل هذا العلم الا اهل البصر و الصبر
                                                                 
ارتباط با ما
  • پیامک : 30004866000357
      رایاننامه:basirbash90@gmail.com
نویسندگان
پیوندها
آمار وبلاگ

رمانده نیروی دریایی سپاه: بسیج چکیده و عصاره الگوی عاشورا است/ دشمن مانند کف روی آب با نسیم کوچکی از سوی ملت ایران محو می‌شود 

 

 

خبرگزاری ایسنا نوشت:

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران گفت: بسیج چکیده عصاره عاشورا است که دشمنان ایران با چنین ملتی - که الگو و مدل حرکتی و دفاعی‌اش برگرفته از فرهنگ عاشورا و پیروی از راه شهدا است - روبرو است و در مقابل مقایسه با آنان چیزی جز کف روی آب نیست که با کوچکترین نسیمی محو می‌شود.

سردار فدوی در تجمع بزرگ گردان‌های عاشورا و الزهراء سپاه بندرعباس که به مناسبت سالروز تشکیل بسیج مستضعفان برگزار شد، اظهار کرد: تقارن هفته بسیج با ماه محرم، انسان را به یاد این حقیقت می‌اندازد که هر چه داریم از برکت وجود امام حسین (ع) است زیرا شخصیت والای او آفریده خاص خداوند است.

وی ادامه داد: امام حسین (ع) در راه دفاع از ارزش‌ها و حفظ دین اسلام با تمام وجود و بسیج کردن خانواده خود در این راه مقدس تا پای جان در برابر کفر و بی‌عدالتی ایستادگی کرد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران اظهار کرد: ملت بسیجی ایران با اقتدار به امام حسین (ع) و پیروی از فرهنگ مقاومت و ایثار تا آخرین لحظه در برابر استکبار و دشمنان اسلام مقاومت می‌کنند و در واقع خون امام حسین (ع) دین و جهان اسلام را در طول تاریخ بیمه کرده است.

وی تصریح کرد: رزمندگان و بسیجیان در طول بیست و چند سال، تهدیدهای دشمن را تبدیل به فرصت کردند و با مجهز شدن به دانش و تکنولوژی روز در تمامی زمینه‌های نظامی، علمی و فرهنگی خوش درخشیده‌اند به گونه‌ای که دشمن جرات چپ نگاه کردن به خاک ایران اسلامی را ندارد.

فدوی بیان کرد: مردم فهیم و همیشه در صحنه ایران اسلامی با داشتن روحیه بسیجی در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل، علی‌رغم کمبود امکانات و تجهیزات نظامی، با توکل بر خدا و تحقق وعده‌اش به صابرین، دشمن را ناامید و زمین‌گیر کردند.

به گزارش ایسنا، صبح امروز تجمع بزرگ گردان‌های عاشورا و الزهراء سپاه بندرعباس به مناسبت سالروز تشکیل بسیج مستضعفان با حضور سردار علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، ابراهیم عزیزی استاندار هرمزگان، سردار محمد مارانی فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان و بسیجیان استان هرمزگان در بلوار ساحلی برگزار شد.